Rok założenia 1998
Strona główna O firmie

O firmie

Firma "Kasfi" powstała w 1998 r i od tego czasu działa w Koszalinie nieprzerwanie. Od początku działalność jest oparta na prowadzeniu obsługi podatkowej firm. PHU "Kasfi" działa w zasadzie w dwóch segmentach tj. sprzedaży i serwisowaniu urządzeń fiskalnych oraz usługach księgowych i doradztwie podatkowym. Zbieżność działań w zakresie podatkowym tj. kas fiskalnych i usług księgowo-podatkowych pozwala na podwyższenie jakości świadczonych usług.

Dzięki doświadczeniu w zakresie sprzedaży kas fiskalnych i usług księgowych podatnik ma dużą pomoc przy doborze najbardziej optymalnego urządzenia fiskalnego w określonej cenie. Należy zwrócić uwagę na szeroką gamę urządzeń których jesteśmy autoryzowanym dealerem i sprzedajemy w cenach sugerowanych przez producenta lub importera.

Doświadczenie to pozwala na jak najlepsze zaprogramowanie kasy oraz szkolenie jak również nadzór nad prawidłowym dalszym użytkowaniem kasy fiskalnej.

Ponadto w celu lepszego zabezpieczenia ochrony interesów klienta "Kasfi" posiada polisę od odpowiedzialności cywilnej wykupioną w PZU.


POSNET
NOVITUS
ELZAB
ACLAS
DATECS

ul. Morska 55
75-217 Koszalin

Godziny otwarcia:
pn-pt 8:00-16:00

Strona używa plików cookies. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj przeglądanie. Polityka prywatności.
OK